Edukacja domowa

Żyjemy w erze informacji. Tak przyzwyczailiśmy się do informacji z prędkością światła, że ​​dla wielu z nas perspektywa braku natychmiastowego dostępu do dużej liczby faktów i liczb za jednym kliknięciem kilku przycisków jest po prostu niepokojąca. Z tegoż względu ma sens tylko to, że w wszystkim świata oraz na całym świecie jest sporo ludzi, którzy z całym entuzjazmem przyjmują ideę możliwości uczenia się i edukacji online.

Jednocześnie na całym świecie jest taka sama liczba ludzi, którzy desperacko próbują trzymać się tradycyjnych metod radzenia sobie z takimi sprawami. W rzeczywistości niektórzy ludzie nadal grają w pasjansa z talią kart do gry. Dla osób, które czują, że era informacji do pewnego etapu ich odeszła, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nauka online że nie być najlepszą dostępną opcją dla Ciebie.

Wejdź: https://www.jasne.online/korepetycje/jezyk-polski

Poniżej znajdziesz kilka pytań, które mogą pomóc ci określić, albo naprawdę skorzystasz, biorąc udział w niektórych z wielu kursów online oferowanych w dzisiejszej dobie uczenia się.

1) Albo jesteś zdyscyplinowany? Może się to wydawać niewinnym pytaniem, albowiem wszyscy chcielibyśmy myśleć, że do takiego okresu jesteśmy zdyscyplinowani. Problem polega na tym, że kiedy siedzisz za kierownicą dla własnej edukacji, musisz mieć niemało dużo niż niewielki stopień dyscypliny. Musisz być w stanie dotrzymać terminów, zdać testy i czuć się odpowiedzialnym za faktyczne poznanie informacji, których potrzebujesz, by zdać kurs. Nie można winić nikogo oprócz siebie samego, jeśli nie radzisz sobie dobrze na zajęciach online, a niektórzy ludzie po prostu nie lubią być na miejscu kierowcy, jeśli chodzi o motywowanie i tempo uczenia się.

2) Jak wspaniale się uczysz? Wszyscy mamy różne metody uczenia się, dla których przechowujemy informacje lepiej niż inni. Kursy online wymagają intensywnego czytania. Jeśli masz trudności z zatrzymaniem przeczytanych informacji, być że będziesz musiał znaleźć alternatywną metodę nauki lub poszukać rozwiązań z pomocą instruktora kursu, zanim przejdziesz dalej w środowisku do nauki online.

3) Lub naprawdę pragniesz odnieść sukces? Odpowiedź na ostatnie pytanie jest znacznie istotna przy określaniu, albo nauka online jest w Twoim najlepszym interesie. Istnieje mnóstwo ścieżek, którymi możesz podążać, żeby osiągnąć pożądane wykształcenie i stopień. To nie jest ścieżka mas, przynajmniej na razie. Ten typ uczenia się, dużo niż jakikolwiek inny, jest prosty do rezygnacji z powodu apatii. Jeżeli nie jesteś zdeterminowany, by wykonywać zadania, studiować notatki i naprawdę uczyć się materiału, jaki jest Ci prezentowany, to naprawdę nie musisz tracić czasu ani czasu instruktora na ciągłe wymyślanie wymówek. Kursy online odbywają się w dużej mierze we naszym tempie, ale masz ograniczoną ilość czasu na naukę materiału, nim będziesz musiał przejść dalej. Nauczyciel jest odpowiedzialny za dostarczenie Ci informacji oraz materiałów, ale Ty jesteś odpowiedzialny za wszystko, co dzieje się od tego momentu. Lub jesteś gotowy na tę odpowiedzialność?

Niezależnie od tego, czy jesteś pierwszym studentem, albo też profesjonalistą, który wraca do szkoły po długiej nieobecności, nauka online może otworzyć nowe alternatywie dla przyjemności z nauki. Musisz chcieć przejść przez te drzwi i zabrać przedstawione ci informacje, aby odnieść sukces. Mam szczerą nadzieję, iż każdy, kto to czyta, dokładnie rozważy, czy brak struktury, którą dostarcza dużo kursów online, będzie sprzyjał Twoim konkretnym potrzebom edukacyjnym i edukacyjnym przed podjęciem decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>