W jaki sposób mówić o sobie jako o człowieku mody

Jestem także ogromnie podekscytowany, aby być możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na miejscu w Los Angeles oraz w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, iż tak prawidłowo się jest się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to niewątpliwie kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, że istnieje wtedy wyjątkowo ważne dla każdego procesu twórczego, by stworzyć własne pomysły, bowiem daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co zatem jest niewątpliwie kreatywne. Uwielbiam, że pracuję z ludźmi, którzy posiadają perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem nader optymistycznym człowiekiem. Jestem pasjonatem sztuki, która uważa, iż jest miejsce na wszystkie kreatywne typy na tym świecie. Zatem jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, a jestem dziewczyną, która myśli o upoważnienie kobiet. Kocham wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>