Poprawna dieta w przebiegu ciąży

Bycie w ciąży wymaga prowadzenie zdrowego stylu życia. Ogromnie ważne jest, ażeby zrozumieć, jak powinnaś odżywiać się w ciąży.

 https://ginekolog-warszawa.pro/ginekolog-endokrynolog/ 

Prawidłowe odżywianie to jeden z warunków prawidłowego przebiegu ciąży a co za tym idzie zdrowia dziacka. Kiedy jesteś w ciąży, ograniczanie kalorii jest rzeczą niedobrą – będziesz musiała otrzymywać koło 300 nadwyżkowych kalorii dziennie, aby zapewnić sobie i dziecku odpowiednie odżywianie, zwłaszcza. Jednakże ilość kalorii może być różne od kobiety. W przypadku chudych kobiet i kobiet noszących bliźnięta może być niezbędne spożywanie ponad 300 dodatkowych kalorii. Musisz skontaktować się z lekarzem, by określić, co jest dla Ciebie i dziecka najwłaściwsze.

Oczywiście samo spożycie kalorii nie jest jedynym celem – musisz upewnić się, że to, co jesz, jest zdrowe. Wartościowe pokarmy zawierają konieczne witaminy i minerały, które są konieczne dla wzrostu i rozwoju dziecka.

Zdrowa żywność da Twojemu organizmowi nader potrzebnych składników odżywczych.

Należy przede wszystkim skonsultować dietę ciążową ze swoim ginekologiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>