Masz robaki w przewodzie pokarmowym – usuń je

Poniżej sposoby na pozbycie się robaków z przewodu pokarmowego domowymi sposobami.

Oregano
Oregano występuje w dwóch postaciach: suszu i olejku. Susz znany jest doskonale jako przyprawa bądź herbatka. Olejek ma dużo różnorodnych zastosowań, nie tylko jako suplement. Posiada on działanie bakteriobójcze, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe, antypasożytncze. Należy także do pierwszej dziesiątki naturalnych antyoksydantów. Badania udowodniły też, że wspomaga on apoptozę (obumieranie) komórek nowotworowych. Olejek z oregano można zatem aplikować przy zwalczaniu infekcji bakteryjnych (np. górnych dróg oddechowych), przeziębień, kaszlu, jako pomoc w kuracjach odrobaczających (usuwa pasożyty, gdyż zmienia środowisko wewnętrzne gospodarza), antygrzybiczych czy przeciwwirusowych (opryszczka). Wyśmienicie wspiera wszelkie terapie antytrądzikowe.
Istotne jest, aby nie aplikować go bezpośrednio na skórę czy błonę śluzową oraz pamiętać o tym, że oleje nie rozpuszczają się w wodzie, zatem powinno się krople olejku podawać na łyżeczce miodu, kostce cukru czy z porcją jogurtu, mleka a najlepiej z sokiem pomidorowym z nieznaczną ilością oliwy.
Kuracji owym olejkiem nie powinno się stosować non stop, bowiem wyjałowi on jelito. Terapii powinno towarzyszyć spożywanie probiotyku.

Olej kokosowy plus czosnek plus cebula
Do sześciu łyżek oleju kokosowego należy dodać roztarty ząbek czosnku i, czerwoną cebulę. Spożywać należy do czasu ustąpienia objawów.

Dieta jabłkowa
Stosowanie diety ma odbywać się przez. Nie stosuje się jej dla dzieci. Jabłkowa dieta to fenomenalny sposób na odtrucie organizmu. Fundamentalna zasada tej diety to spożywanie znacznej ilości jabłek oraz picie soku z jabłek. W dniu czwartym należy spożyć czosnek – może być w formie naturalnej lub w formie kapsułki. Włączamy w tym dniu owoc papai lub sok z tego owocu. Do końca diety spożywamy jabłka, sok z jabłek i jemy czosnek. Dietę może uzupełnić herbata z mięty pieprzowej oraz pestki dyni z oliwą z oliwek. Do tego cały czas należy pić dużo wody w celu wypłukiwania pasożytów i trucizn z organizmu.

Czosnek
Czosnek to warzywo o kapitalnych właściwościach. Warzywo to jest naturalnym antybiotykiem, ponieważ wykazuje się oddziaływaniem przecigrzybiczym, przeciwrobaczym, antybakteryjnym. Spożywać czosnek można w formie naturalnej. Można przygotowywać różnorodne preparaty na bazie czosnku z dodatkiem innych warzyw. Można po prostu rozgnieść lub zetrzeć ząbek czosnku, posmarować tą masą chleb z masłem i dodać nieco soli. Należy uważać aczkolwiek na działanie obniżające ciśnienie, może być ono bardzo silne. Pół ząbka, ząbek czosnku na dzień – to ilości które są bezpieczne.


https://maxisuplementy.pl/detoxic-opinie-dzialanie-cena/