Moda

Moda zmienia się, to bezdyskusyjne. Style pojawiają się, nikną i ponownie wracają po paru latach.

Dekada lat siedemdziesiątych zeszłego stulecia to, w kwestii spodni moda na tzw.: dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na dzwony powróciła w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Ponownie ostatnimi czasy tu i ówdzie można zobaczyć ów krój.

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku modne były bardzo wąskie i trochę zbyt krótkie spodnie. Ta moda znowu była popularna w ostatnich latach. Stanowiła część stylu tytułowanego slim, który charakteryzował się również opiętymi marynarkami.

W czwartej dekadzie zeszłego stulecia popularne były bardzo szerokie marynarki i bardzo obfite – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tej mody były garnitury w latach osiemdziesiątych zeszłego wieku i w następnej dekadzie. Jednakże spodnie jeansowe to w latach dziewięćdziesiątych nadmienione wyżej dzwony.

Lata czterdzieste ubiegłego wieku to, jeżeli chodzi o fryzury męskie moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Rzeczona tendencja powróciła ponownie w latach dziewięćdziesiątych i niedawno, słowem na początku lat dwudziestych dwudziestego pierwszego wieku znowu widać ten trend.

https://dantex-moda.pl

 

Styl

Moda zmienna jest, to bezdyskusyjne. Fasony pojawiają się, ulatują i ponownie powracają po paru latach.

Siódma dekada dwudziestego wieku to, jeżeli chodzi o spodnie moda na tak zwane dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na dzwony wróciła w dziewiątej dekadzie zeszłego wieku. Ponownie ostatnimi czasy gdzieniegdzie widać ten styl.

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku modne były nader obcisłe i nieco za krótkie spodnie. Ta moda znowu powróciła w ostatnich latach. Była częścią stylu nazywanego slim, który charakteryzował się również obcisłymi marynarkami.

W czwartej dekadzie zeszłego wieku modne były nader obszerne marynarki i wielce obfite – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tej mody były garnitury w osiemdziesiątych latach zeszłego wieku i w następnej dekadzie. Jednakże spodnie jeansowe to w latach dziewięćdziesiątych nadmienione wyżej dzwony.

Lata czterdzieste ubiegłego wieku to, jeżeli chodzi o fryzury męskie moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Taka moda powróciła ponownie w latach dziewięćdziesiątych i niedawno, czyli na początku lat dwudziestych dwudziestego pierwszego wieku znów widać ten trend.

 

https://litfashion.pl